Uluslararası Sosyal Medya Ajansı

Sosyal medya ajansı olan Rayorca ile çalışmak, müşterilerinizle iletişimde kalmanın, yeni ilişkiler kurmanın ve marka sadakatini artırmanın en iyi yoludur. Bu aşamada sosyal medyayı bir sonraki seviyeye taşımak için bizi tercih etmeniz yeterli!

Formu Doldurun Sizi Arayalım

  Sosyal Medya Ajansı Hizmetlerimiz

  Sosyal Medya Yönetimi

  Başarısız sosyal medya hesapları yoktur; ancak bir uzman tarafından yönetilmeyen sosyal medya hesapları vardır. Bu aşamada en iyi içerikleri en doğru hedef kitlelere ulaştırarak markanızın sosyal medya hesaplarını yönetiyoruz. Pazarlama stratejinizi dijital dünya için yaratıcı fikirlerimizle birleştiriyoruz.

  Sosyal Medya Stratejisi

  Oluşturduğumuz sosyal medya stratejilerimiz ile hedef kitlenize kendinizi daha doğru anlatabilirsiniz. Çünkü sonuç veren, etkili, hedefe yönelik sosyal medya iletişim dili oluşturma yeteneğine sahibiz. Ayrıca herhangi bir kriz durumunda markanızın itibarını yönetecek tecrübemizde bulunuyor.

  Tasarım İhtiyaçları

  Sosyal medya stratejimiz ve iletişim dilimizle uyumlu olacak görseller ve görsel metinleri oluşturuyor ve bunları hedef kitlenizin yer aldığı sosyal medya kanalların paylaşıyoruz. Ayrıca sosyal medya hesaplarınızın moderasyonunu gerçekleştiriyor interaktif bir süreç planlıyoruz.

  Sosyal Medya Reklamları

  Hikayenizi yüksek kalitedeki sosyal medya içeriği ile anlatmak, yaptığınız işin merkezinde yer alır. Bu aşamada en doğru reklam stratejisini belirleyerek web sitenizin trafiğini, satış boyutunu ve marka bilinirliğini destekliyoruz.

  Sayfa Optimizasyonu

  Sosyal medya platformları üzerinde profilinizi optimize ediyor ve doğru bir şekilde kurulumunu sağlıyoruz. Profil görselinizi, kapak görselinizi, bionuzu, işletmelere bilgilerinizi en açıklayıcı şekilde hedef kitlenizi anlatıyoruz.

  Influencer Marketing

  Hedef kitlenizin takip ettiği, etkileşim ve erişim rakamları tatmin edici olan influencerları tespit ediyor ve size liste olarak sunuyoruz. Beraber ortak karar verdiğimiz influencerlarla gerekli briefleri paylaşıyor ve içeriklerin hazırlanması ve yayınlanmasını sağlıyoruz. İşin sonlanmasıyla birlikte de gerekli raporlamayı gerçekleştiriyoruz.

  Neden En İyi Sosyal Medya Ajansı Olarak Rayorca'yı Seçiyorlar?

  En iyi sosyal medya ajansı olarak Rayorca, müşterilerinin hedef kitlelerini anlayıp, onlarla empati kurup bu doğrultuda bir iletişim dili geliştirmektedir.

  Sosyal Medya İçerik Yönetim Süreci

  Sosyal medya içerik yönetimimiz ile markanızın başarılı olmasına yardımcı olacak profesyonel, çözüm odaklı stratejiler tasarlıyor ve uyguluyoruz. Oluşturmuş olduğumuz dikkat çekici içeriklerimiz ile markanızın akılda kalıcı olmasını sağlıyor ve içerikleri en doğru şekilde paylaşıyoruz.

  Brief

  Önce markanızı ve hedef kitlenizi sizden dinliyor ve hedeflerinizi öğrenmek adına bir brief talep ediyoruz.

  İçerik Stratejisi Oluşturma

  Sizden gelen briefin ardından markanıza özel bir sosyal medya stratejisi geliştiriyor ve içerik konseptleri çıkarıyoruz.

  Görsel ve Metinsel İçerik Üretimi

  Strateji konusunda hem fikir olduktan sonra içerik üretimi çerçevesinde görsel tasarımları ve görsel açıklamalarını oluşturuyoruz.

  Reklam Yönetimi

  İçeriklerinizin erişimlerini artırmak adına oluşturulan içeriklerin öne çıkarıyor ve marka bilinirliğinizi artırıyoruz.

  Aylık Rapor

  Ay içerisinde gerçekleştirilen tüm çalışmaları, etkileşim ve erişim oranlarını size raporluyor ve sunuyoruz.

  Markanızın Sosyal Medya Kanallarındaki İtibarını Artırıyoruz!

  Markanızın Sosyal Medya Kanallarındaki İtibarını Artırıyoruz!

  Rayorca Sosyal Medya Ajansı olarak hedef kitlenize hizmet etmek için bu alanda uzman bir ekiple çalışıyoruz. Yaratıcılık ve işlevsellik, estetik ve içerik uyumunu birleştirerek tüm ihtiyaçlarınız için doğru sosyal medya yönetimi hizmeti sunuyoruz. Markanızın daha fazla kişiye ulaşmasını sağlıyor, yaratıcı tasarım ve içeriklerle markanızın itibarınızı artırıyoruz. Konumlandırmadan sonra bir topluluk oluşturarak net bir hedef kitleyle iletişim kurmanızı sağlıyoruz.

  Sosyal Medya Kanalları Üzerinden Hedef Kitlenizle İletişiminizi Artırıyoruz!

  Sosyal Medya Kanalları Üzerinden Hedef Kitlenizle İletişiminizi Artırıyoruz!

  Sosyal medya yönetimi stratejilerimiz ile markalar, dijital iletişimi sağlıklı bir şekilde gerçekleştirebilir. Markanızın doğru kitleye ulaşmasına ve sosyal medya kanallarında etkili iletişimi sürdürmesine yardımcı olmaya kararlıyız. Bu süreçte markanızın sosyal medyada daha fazla kişiye ulaşması için bir topluluk oluşturuyoruz. Ardından markanızı takip eden kişilerle duygusal bağlar kuruyor ve takipçilerinizin görsel beklentileriyle etkileşime giren içerikler oluşturuyoruz. Bu sayede hedef kitlenizle olan iletişiminizi artırıyoruz.

  Sosyal Medyada Yıldızlaşmaya Şimdi Başlayın!

  Sosyal strateji, içerik oluşturma, topluluk yönetimi, sosyal medya reklamları, influencerlar pazarlama, tanıtım videoları, sayfa oluşturma, kurulum, optimizasyon ve hashtag uygulaması konularında sonuç odaklı hizmetler sunuyoruz. Bu kapsamda sosyal medya hesaplarınızdaki kitlenizin etkinliğini analiz ederek doğru zamanda doğru içerikleri karşılarına çıkarıyoruz. Eğer siz de geç kalmadan fark yaratmak istiyorsanız Rayorca ile çalışarak sosyal medyada yıldızlaşmaya başlayabilirsiniz!

  Satisfied Clients

  Sosyal Medya Ajansı ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular

  Sosyal medya günümüzde çok çeşitli amaçlarla kullanılabilmektedir. Sosyal medya hesaplarınızı en etkili olacak şekilde değerlendirmek için bir sosyal medya ajansı ile çalışmalar yapabilirsiniz. Profesyonel sosyal medya ajansları, işletmenizin hedef kitlelerine yönelik birçok eylemi gerçekleştirerek sizi tanıtım ve reklamcılığın başka bir boyutuna taşır. Profesyonel sosyal medya iletişimi ile rakiplerinizin önüne geçebilir ve hedef kitleniz nazarında da öne çıkabilirsiniz.

  Sosyal medya ajansı, firmaların ve markaların sosyal medya kanallarında tanıtılması, takip edilmesi ve yönetilmesi için hizmet verir. Facebook, Instagram, Twitter, Pinterest, LinkedIn ve Youtube gibi sosyal medya platformlarında tüm tanıtım ve reklam faaliyetlerini sizin adınıza gerçekleştirir. Sosyal medya ajanslarının faaliyetleri aşağıdaki gibidir:

  • Firmanız adına tercih ettiğiniz platformda bir sosyal medya hesabı açar. İş hedeflerinize göre görseller, metinler, videolar oluşturur ve paylaşır.
  • Sosyal medya hesaplarındaki paylaşımları sürekli günceller ve takip eder.
  • Firma ya da markaya ihtiyaç duyan ve ilgi duyabilecek hedef kitleyi belirler ve bu kitlenin takipçi olmasını sağlar.
  • Hedef kitlenizi tanımlayıp onlara yönelik bir sosyal medya stratejisi geliştirir.
  • İşletmeniz adına sosyal medya hesaplarınızda takipçilerinizle sağlıklı ilişkiler kurarak marka bilinirliğini artırır.
  • Firma ya da marka ile ilgili olumlu ve olumsuz geri bildirimleri raporlarla birlikte şirkete sunarak sosyal medya takipçilerinin gelişimine destek olur.
  • Firmanın hedef kitlesinin ihtiyaç ve önerilerini karşılayan bir analiz oluşturarak büyümeye katkı sağlar.

  Bir sosyal medya ajansı, firmalar ve hedef müşteri grupları ile iletişim halinde kalarak bir köprü görevi görmektedir. Firma hedeflerine göre sosyal medya platformlarında oluşturulan hesapları kullanarak müşteri portföyleri oluşturmakta ve takibini yapmaktadır. Bu ajanslar, sosyal medya alanında uzmanlaşmış araştırmaları yürütmek için eğitimli profesyonellerden oluşan bir ekiple çalışmaktadır. Bu sayede hedef kitlenizle etkili iletişim kurarak firmanızı rekabette öne çıkartırlar. Sosyal medyada etkili tanıtım ve reklam, işletmenizin kârını artırmanıza yardımcı olur. Aynı zamanda da dijital dünyadaki itibarını doğru bir şekilde yönetmesini sağlar.

  Sosyal medya ajansı seçerken referansları kontrol etmeniz gerekir. Önceki müşterilerin sektörel dağılımı, referans sosyal medya hesap yönetimleri, sosyal medya tasarımları gibi kriterler dikkate alınmalıdır. Sadece bir sektörde iş yapan sosyal medya ajansları diğer sektörler hakkında bilgi birikimine sahip olmayabilir. Bu durumda ilgili sektör dışındaki müşteriler için tam olarak faydalı olmaz. Bunun yanı sıra bir sosyal medya ajansı seçerken aşağıdaki hizmetleri sağladığından emin olmalısınız:

  • Sosyal medya stratejisi
  • Yaratıcı fikirler
  • Kurumsal kimlik
  • Sosyal medya hesap yönetimi
  • İçerik pazarlaması
  • Sosyal medya reklamları

  Sosyal medya uzmanları ve sosyal medya ajansları her yerde hızla arttığı için fiyatlar birbirinden farklıdır. Elbette herkesin kendi uzmanlığı ve tecrübesine göre fiyatları vardır. Ancak doğru profesyonelleri seçmek ve işinize katkı sağlayabilecek bir sosyal medya ajansı ile çalışmak önemlidir. Bu noktada sosyal medya tekliflerini doğru incelemeniz gerekir. Fiyatlandırma, istek ve ihtiyaçlara dayalıdır, ancak bazı ajanslar hizmet modellerinin bir parçası olarak fiyatlandırma planları sunar. Bu aşamada Rayorca ile çalışmanın maliyetini öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  Sosyal medya hesabı, markanızın hizmetlerini, ürünlerini ve çalışmalarını tanıtabileceğiniz markaya özel bir pazarlama alanıdır. Bu hesap aynı zamanda markanın vizyonunu, marka anlamını ve sosyal duruşunu da içerir. Bu nedenle markanız için iyi bir strateji ve içerik planı oluşturup yaratıcı ve iyi seçilmiş bir tasarımla sunmanız gerekir. Ajanslar markayı en iyi şekilde temsil etmek için profesyonelce çalışmakta ve bu sayede markalar, ürünler ve eserler dijital olarak tüketicilere sunulmaktadır.

  Sosyal medya ajansları markanızı sosyal medyada tanıtmanın yanı sıra markanızın dinamiklerine uygun hesapları hayata geçirir. Örneğin bu hesaplar ile markanızın kurumsal kimliğini ifade edebilir veya sosyal medya pazarlama teknikleri ile birleştirerek satış grafiğinizi geliştirebilirsiniz. Bunların profesyonel bir şekilde ilerlemesini istiyorsanız bizim tavsiyemiz mutlaka bir sosyal medya ajansından destek almanızdan yanadır. Çünkü bu ajans sayesinde hedeflerinize kolayca ulaşabilir ve etkili kampanyalar düzenleyebilirsiniz. Sosyal medya ajansları dijital ortamda oldukça fazla deneyime sahiptir. Ajansların oldukça rekabetçi olan sosyal medya platformlarındaki geçmiş deneyimi size de yardımcı olacaktır.

  Sonuç olarak sosyal medya marka imajınızı geliştirir. Sahip olduğunuz marka imajı işletmeniz için çok önemlidir. Son yıllarda müşterileriniz markanızı tanıdıktan birkaç saniye sonra ne yaptığınız hakkında fikir sahibi olur. Profesyonel sosyal medya sayfaları, logolar, site başlıkları, aktif konumlar ve gönderiler, müşterilerinize işiniz konusunda ne kadar ciddi olduğunuzu gösterir. Sosyal medya, endüstri otoritesi oluşturmaya yardımcı olur. Ayrıca bu alan, dikkate değer içerik yayınlamak için bir platformdan daha fazlasıdır. Aynı zamanda, sosyal medya benzersiz bir bakış açısı sağlar, teklifinizle ilgilenen insanlarla bağlantı kurar, müşteri sorunlarını çözmek için ilginç bilgiler sağlar ve sunduğunuz ürün ve hizmetlerden nasıl yararlanılacağını potansiyel müşterilerinize anlatır.

  Rayorca, markanızın dijital ortamda en iyi yerini bulmasını garanti eder. Kurumlar ve kişilere özel stratejik yol haritası planlayarak satışlarını ve marka bilinirliğini artırabilir. Yani aslında kurumun veya kişinin hedeflerine daha hızla ulaşmasını sağlar. Ayrıca ajansımız her sektörün ihtiyaçlarının farklı olduğunun farkındadır. Bu yüzden her markayı özel olarak ele alır. Bugüne kadar tecrübe ettiğimiz sektörler ise şu şekildedir; sağlık, hukuk, mimari, bilişim, gıda, astroloji, pazarlama, emlak, tatil, eğitim ve ihracat sektörleridir.

  Sosyal medyada doğru moderasyon, sosyal medya iletişiminin sadece gönderi paylaşmakla ilgili olmadığını gösterir. Moderasyon, sosyal medya stratejinizin başarısı için tartışmasız ön koşullardan biridir. Sosyal medya hesabınıza kullanıcılar tarafından gönderilen yorum ve mesajlara anında cevap vermek ve uygun aksiyon almak moderasyon olarak tanımlanmaktadır. Sosyal medya stratejilerine ve satış hedeflerine ulaşmak için moderasyon asla göz ardı edilmemelidir. Çünkü modern kullanıcılar ve müşteriler, markalarla hızlı bir şekilde iletişime geçmek için sosyal medya üzerinden iletişim kurmayı tercih eder. Bu yüzden geri bildirim sağlamak önemlidir. Moderasyon, kullanıcılar ve müşteriler ile gerçek bağlar kurarak onları önemsediğinizi ve sorunlarına hızlı çözümler bulduğunuzu göstermektir. Sonuç olarak doğru moderasyon desteği ile potansiyel müşterilerinizle samimi ilişkiler geliştirerek hem markanızın satış hedeflerine hem de bilinirlik oluşturma hedeflerinize ulaşabilirsiniz. Bu aşamada sosyal medya ajansı Rayorca olarak müşterilerimize moderasyon desteği vermekteyiz.

  Herkes, sosyal medyanın web sitesi trafiğini artırmada ve çevrimiçi satışları artırmada önemli bir rol oynadığını bilir. Bu açıdan bir sosyal medya ajansı, doğru etkileşim için planlı ve profesyonel içeriklerle sosyal medya etkileşimlerinizi artırır. Sonuç olarak planlama sonrası içerik oluşturmaya, etkileşim stratejisine ve sosyal medya reklamcılığına kadar, ihtiyacınız olan her şeye tek bir yerde sahip olursunuz. Çünkü sosyal medya ajansları markanızın tüm sosyal medya mecralarındaki aksiyonlarınızı planlamaktadır. Doğru içerik, etkili reklam yönetimi ve analitik ile marka bilinirliğiniz artırılır. Sosyal medya ajansları ile çalışan markalar, dijital ortamlarının tüm potansiyelini etkin bir şekilde kullanabilirler. Bu sayede sosyal medya platformlarında, web sitelerinde ve reklamlarda kapsamlı bir program yürüterek markanızı bir üst seviyeye taşıyabilirsiniz.

  Bunun yanı sıra sosyal medya ajanslarıyla çalışmak, müşteri mesajlarına ve sorularına düzenli olarak yanıt vermemize ve onlarla ilişkiler kurmamıza olanak tanır. Markadan hızlı ve kaliteli hizmet alan müşteriler, markaya bağlı kalma ve zevklerini markanız lehinde kullanma eğilimindedir. Sosyal medya platformları ile sağlanabilecek bu sadakat, markanızı daha prestijli hale getirebilir. Ayrıca sosyal medya ajansları, rakip analizi de yapar. Ajanslar, markanızı rakiplerinizden ayıran yaratıcı çözümler yaratmak için rakip markaların kampanyalarını, stratejilerini ve pazarlama uygulamalarını analiz eder. Profesyonel bilgi birikimleri ile bu yaratıcı çözümleri somutlaştırırlar ve en iyi sonuçları garanti ederler. Markanız için doğru stratejiyi ve hedef kitleyi belirlemek ve markanızı sektörde konumlandırmak, ajansların sosyal medya hesabını daha verimli kullanmasını sağlar. Bu, sektördeki çabalarınız, kullandığınız dilin türü ve doğru hedef kitleye ulaşmak için geliştirdiğiniz stratejiler hakkında bilinçli bir dijital pazarlama programı oluşturmanıza olanak tanır. Özetle, sosyal medya içerikleri için yapılan çalışmalar, etkileşimi, marka bilinirliğini ve marka sadakatini artırmaya yardımcı olur. Rakip markaların çalışmalarını takip ederek ve araştırarak markanızı farklılaştırmanıza yardımcı olan sosyal medya ajansları, dijital dünyada dikkatleri üzerinize çekmenize yardımcı olacak yaratıcı çözümler geliştirir. Bu aşamada ekibimiz, hedef kitlenize başarılı bir şekilde ulaşmak ve markanızı en doğru şekilde konumlandırmak için kapsamlı sosyal medya desteği geliştirir.

  Start typing and press Enter to search

  Call Now ButtonBizi Hemen Arayın