Uluslararası SEO Ajansı

Müşterileriniz sizi bulamadığı sürece bir web sitesine sahip olmanın anlamı olmaz. Bu aşamada analizler ve yaratıcı fikirlere tutkuyla bağlı olan ajansımız ile yükselişe geçebilirsiniz. Uluslararası SEO ajansı olan Rayorca, size özel bir plana sahiptir ve ciro odaklı çalışır.

Formu Doldurun Sizi Arayalım

  SEO Ajansı Hizmetlerimiz

  Anahtar Kelime Araştırması

  Mevcut web sitenizdeki anahtar kelime fırsatlarını ve daha önce bahsedilmeyen potansiyel anahtar kelimeleri ortaya çıkararak yeni SEO kurgusu oluşturuyoruz. Bir SEO ajansı olarak, nişinizi anlıyor ve belirli arama terimlerinin sıralamasını iyileştiriyoruz. Bu bağlamda, sitenizin şu anda sıralama aldığı anahtar kelimeleri inceliyor ve geliştiriyoruz. Ayrıca dönüşüm odaklı olabilecek yeni anahtar kelimeleri araştırıyor ve o kelimelere özel kurgular oluşturuyoruz.

  İçerik Planlama

  SEO dostu içeriklerle paylaşmaya değer blog gönderileri oluşturuyor, ürün ve hizmet sayfalarınızı doğru planlarla optimize ediyoruz. İster paylaşmaya değer bir blog yazısı olsun, ister mevcut hizmetleri ve ürün sayfalarını daha fazla içerikle optimize etmek olsun web siteniz için SEO dostu içerik üreterek doğru kitleyi sitenize çekiyoruz.

  Teknik SEO

  Web sitenizin arka tarafında bulunan teknik problemlerin giderebilmesi de web sitenize neden kullanıcıların girmesini açıklayan bir unsurdur. Bu hataların düzeltilmesi, arama motorlarının sitenizi taramasını ve öne çıkarmasını sağlamaya yardımcı olacaktır. Web sitenizin tüm teknik problemlerinin giderilmesini sağlayarak sitenize hedef kitlenizle uyuşan doğru kişilerin girebilmesinin önünü açıyoruz.

  Backlink

  Backlink sadece bağlantı değildir, arama sonuçlarında üst sıralarda yer almanızı sağlayacak büyük faktörlerden bir tanesidir. Bu nedenle zamanı geldiğinde markanıza özel bir backlink stratejisiyle web sitenizin otoritesini artırıyoruz. Reddedilmesi gereken bağlantıları periyodik olarak reddediyor otoritenizi artıracak sitelerden de yeni backlinkler alarak etki alanı ayrıcalıklarına katkıda bulunuyoruz.

  Neden En İyi SEO Ajansı Olarak Rayorca’yı Seçiyorlar?

  Rayorca SEO ajansı olarak amacımız sadece web sitenizi 3-5 kelimede üst sıralara çıkarmak değildir. Doğru hedef kitlenin doğru içeriklerle web sitenize gelebileceği strateji doğrultusunda tüm kelimelere odaklanarak cironuzu artıracak şekilde ilerleyen ve işine aşık kişilerden oluşan bir ekibiz!

  SEO İş Akış Süreci

  Markanızın pazarlama hedeflerine ulaşmasına yardımcı olmak için büyüme odaklı araştırmalar yapıyoruz. Sizi pazarlama hedeflerinize yaklaştıran, deneyim ve performans odaklı çalışmaları geliştiren çözümler sunuyoruz.

  Detaylı Analiz

  Sektörünüzü, web sitenizin SEO durumunu, rakiplerinizi, rakiplerinizin iç SEO ve teknik analizlerini, link ağ analizlerini çıkarıyoruz.

  Analiz Raporu

  İlk oluşturduğumuz rapor sonucunda size sitenizdeki hataları sunuyor ve bu hataların çözüm tarihleri için deadline paylaşıyoruz.

  Stratejiler ve Planlar

  Sizi güncel tutmak için oluşturduğumuz yol haritalarını ve stratejileri kullanıyor ve bunları takip ederek çalışmalar gerçekleştiriyoruz.

  Uygulama

  Oluşturduğumuz stratejiye uygun olacak şekilde bir yol haritası izliyor, web sitenizde teknik önlemler alıyor ve içerikler üreterek bunu destekliyoruz.

  Ay Sonu Raporlama

  İlgili ay kapsamında teknik anlamda giderilen hataların raporunu ve içerik anlamında kaç kelimelik içerik üretimi sağladığımızı sizinle paylaşıyoruz.

  Markalar Neden Uluslararası SEO Ajansı İle Çalışmalıdır?

  Markalar Neden Uluslararası SEO Ajansı İle Çalışmalıdır?

  Uluslararası SEO ajansı olarak Rayorca, ihtiyaçlarınızı karşılamak için yüksek kaliteli çözümler sunar. Her sektörün farklı bir SEO stratejisi vardır. Buna ek olarak aynı sektördeki firmaların da ihtiyaç duyduğu stratejiler farklıdır. Bu, organizasyon yapınıza, hedef kitlenize ve şirketinizin gelir hedeflerine bağlıdır. Bu aşamada Rayorca ekibi olarak bunu anlıyor ve ihtiyaç duyulan stratejileri belirlemek için uzman bir ekiple gerekli çalışmaları yapıyoruz. Bizimle çalışarak:

  • Şirketinizin kazanç hedeflerine ulaşabilirsiniz.
  • Zamandan tasarruf edebilirsiniz.
  • Gereksiz maliyetlerden kaçınmanız kolaylaşır.
  • Yatırımınızı doğru alanlara yönlendirerek yatırımınızın karşılığını alabilirsiniz.

  Uluslararası SEO Ajansının Markanıza Sağlayacağı Faydalar Nelerdir?

  Uluslararası SEO Ajansının Markanıza Sağlayacağı Faydalar Nelerdir?

  Uluslararası SEO ajansı sayesinde şirketinizin görünen yüzünü emin ellere bırakırsınız. Bu sayede işinize daha fazla odaklanabileceğiniz bir ortam yaratabilirsiniz. Uluslararası bir SEO ajansıyla çalışmak, tek bir uzmanla çalışmaya göre birçok avantaj sunar. Bu aşamada ajansın sunduğu birçok seçenek sayesinde dilediğiniz hizmeti kolaylıkla seçebilirsiniz. Uluslararası SEO ajanslarının çok sayıda profesyonel çalışanı vardır, bu nedenle işlerin daha hızlı ilerlemesini sağlarlar. Ajans çalışanları, birçok müşteriyle ilgilendikleri için oldukça deneyimlidir. Tüm bunlar ise markanıza olumlu geri dönüşler sağlar.

  SEO Ajansı Rayorca ile Yıldızlaşmaya Şimdi Başlayın!

  Dijitalleşmenin kaçınılmaz olduğu günümüz dünyasında rakiplerinize ayak uydurmanız gerekir. Bu açıdan Rayorca olarak rekabet analizi ile birlikte markanıza ve sektörünüze özel planlar hazırlıyor ve çalışmalarınızın çerçevesini çiziyoruz. Bu sayede ihtiyaçlarınızı doğru tespit ediyor, nokta atışı çözümlerle hızlı hareket ediyor ve yıldızlaşmanızı sağlıyoruz.

  Satisfied Clients

  SEO Ajansı ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular

  İnternetin hayatın her alanında giderek daha fazla yer kaplamasıyla birlikte SEO çalışmaları giderek daha fazla ilgi görmeye başladı. SEO çalışması artık internet üzerinde farkındalık yaratmak isteyen web siteleri için zorunlu görülmektedir. Başarılı ve etkili bir SEO çalışması için en önemli gereksinim bu alanda uzmanlarla veya firmalarla çalışmaktır. Web sitelerinde SEO çalışmaları yapmak için profesyonel hizmetler sunan şirketler, SEO ajansları olarak bilinir. SEO ajansı, web sitenizi arama motoru optimizasyonu için en iyi yere koyan bir ajanstır. SEO araştırması ile organik aramada ilk sıralarda yer alabilir, reklam ücreti ödemeden satış oranınızı artırabilirsiniz. Bu sayede web siteniz yüksek kalitede Google dostu bir site olacak ve satış oranınızla doğru orantılı olarak marka bilinirliğiniz artacaktır. Bu nedenle dijital dünyanın gücüyle yerinizi almak için bir SEO ajansı ile çalışmanız gerekir. Çünkü rakiplerinize bakmak, anahtar kelimelerinizi analiz etmek ve hangi kelimeleri ve rakiplerinizin bunlar üzerinde nasıl çalıştığını öğrenmek önemlidir.

  Arama motoru optimizasyonu çalışmasını işletmenizin veya kişisel web sitenizin dijital dünyadaki erişilebilirliğini geliştirmek adına SEO ajansları ile çalışmak gerekir. SEO hizmeti veya diğer adıyla arama motoru optimizasyonu hizmeti SEO ajansları tarafından profesyonel olarak sağlanmaktadır. Bu hizmetler, genellikle organik olarak adlandırılan arama motorlarının görünürlüğünü artırarak web siteniz üzerinden cironuzu artırmanıza olanak tanır. SEO ajansları, web sitenizi arama motorları tarafından sevilen bir altyapıya yönlendirebilecek araştırmalar yürütür. SEO ajanslarının sonuçlarını açıkça sunabilmeleri gerekir. Profesyonel bir SEO ajansı, web sitenizin içerik, teknik ve backlinklerle ilgili arama motoru yönergelerine uymasını sağlar. SEO çalışması en çok kullanılan arama motoru olan Google olduğu için ağırlık olarak Google’a yönelik gerçekleştirilmektedir. Bu yüzden SEO ajansları, web sitenizi Google’da daha üst sıralarda ve ilk sayfada çıkarmak ve doğru kişiye doğru içeriği sunabilmek için çalışır. Bir SEO ajansının temel amacı, arama niyetlerini analiz ederek hedef kitlenizi web sitenize çekmek ve potansiyel müşteriler bulmaktır. Bunu yapmak için, arama sonuçlarınızda daha yüksek bir sıralama elde etmeniz gerekir.

  Web sitenize daha fazla kullanıcı çekmek ve potansiyel müşterilerinizi artırmak için SEO çalışması yapmalısınız. Ayrıca SEO araştırmaları sayesinde rakiplerinizin önüne geçebilirsiniz. Doğru ve etkili SEO çalışması ile Google Ads reklam bütçenizi azaltabilir ve aynı kullanıcıları organik kaynaklardan ücretsiz olarak elde edebilirsiniz. Ancak bir SEO ajansı seçmeden önce verdiği hizmetlere dikkat etmeniz gerekir. Çünkü bir SEO ajansının sizin için ne hizmetler sunduğu önemli bir konudur. Genel olarak, SEO ajansları aşağıdaki hizmetleri sunar:

  • Site üzerinde SEO çalışmaları: Web sitenizdeki mevcut içerik üzerinde SEO iyileştirmeleri
  • Link Alma: Web sitenizin alan adı otoritesi ve sayfalarının değerini artırmak için farklı kaynaklardan bağlantılar oluşturma
  • Anahtar Kelime Araştırması: Web siteniz, sektörünüz ve pazar ile ilgili anahtar kelimeleri arama
  • İçerik Stratejileri ve Planları Oluşturma: Web sitenizde yeni içerikler hazırlama ve içerik pazarlaması için stratejiler ve planlar oluşturma
  • Teknik Optimizasyon: Web sitenizin düzgün bir şekilde açılması ve kullanıcıların ve Google’ın taleplerini karşılayabilmesi
  • Analiz ve Ölçüm: SEO odaklı çalışmaların analizi ve ölçümü
  • Yerel SEO Çalışmaları: Belirli bir lokasyona özel SEO çalışmaları yaparak o bölgedeki hedef kitlenize ulaşma

  SEO ajansı fiyatlarını belirlemede en önemli kriterler rekabet gücü, web sitesi teknik sorunları, içerik sorunları ve backlink profilleridir. Kimi ajanslar paket bazında fiyatlandırma sunar. Ancak biz Rayorca olarak paket bazında fiyatlandırma uygulamıyoruz. Fiyatlandırmamız, sektör, rakipler, anahtar kelime zorluğu ve daha fazlası gibi birçok parametreye göre planlanır. Bu nedenle marka yapısına, ihtiyaca ve işyüküne göre fiyat uyguluyoruz. Bundan dolayı net bir fiyat bilgisi için ajansımız ile iletişime geçebilirsiniz.

  Güvenilir bir SEO ajansından profesyonel destek, şirketinizin dijital ortamda daha aktif ve bilinir hale gelmesi için şarttır. İşletmenizi ileriye taşımak ve verimliliği artırmak için olmazsa olmaz görevlerden biri olan arama motoru optimizasyonu süreci, potansiyel müşterilerin kalitesini de artırır. Şirketinizin satışlarını artırmak için, web sitenizin tüm içeriğini arama motoru dostu hale getirmek için SEO hizmetimizi kullanabilirsiniz. Bu çalışma düzenli ve sürekli olarak yapılmalıdır. Aksi takdirde arzu ettiğiniz başarıya ulaşamazsınız. SEO araştırması, uzun vadede etkili sonuçlar üreten bir süreçtir. Bu nedenle sektörde tanınmış bir ajanstan destek almanız ve güvenilir bir yapıda müşterilerinizin güvenini kazanmanız gerekmektedir.

  Sürekli değişen algoritmalara, farklı teknolojilere, sektörlere, deneyimlere ve referanslara daha yakından bakmak, SEO için daha özel çözümler gerektirir. Bu yüzden özellikle profesyonel çalışma söz konusu olduğunda SEO ajansları tercih edilmektedir. Ayrıca bu ajanslar, işletmelerin SEO araştırmalarına ekstra zaman ve emek ayırmasının en etkili yoludur. Bir SEO ajansı ile çalışmanın faydaları bununla da sınırlı değildir. Ajanslar, farklı stratejiler ve deneyimler geliştirmede ve farklı işletmelere hizmet etmede başarılıdır. Bu noktada uzun yıllara dayanan tecrübeye sahip ajansımız her zaman hizmetinizde olacaktır.

  Araştırmalar, çoğu insanın internette bilgi aramak, haber almak ve ürün ve hizmet satın almak için arama motorlarını kullandığını göstermektedir. Google verilerine göre her gün milyarlarca arama yapılmakta ve çoğu kişi karşılaştıkları ilk sayfayı ziyaret etmektedir. Bu bilgiler göz önüne alındığında, bireylerin veya işletmelerin hedef kitlelerine ulaşmak için kesinlikle arama motorlarını kullanmaları gerekir. SEO ile arama motorunuzun ilk sayfasında veya ilk sırasında üst sıralarda çıkar, web sitenizin ziyaretçi sayısını artırır, satışlarınızı ve kârınızı artırırsınız. Ayrıca arama motorlarında görünürlüğü artırarak marka bilinirliğine olumlu katkı sağlayabilirsiniz. SEO çalışmalarına yatırım yapmak, işletmenize de güven verir. Web sitenizin arama motorlarında öne çıkması için harika bir kullanıcı deneyimi sunması, kaliteli içeriğe sahip olması ve SEO’yu kurallara uygun olarak gerçekleştirmesi gerekir. Aramada üst sıralarda yer alan bir siteniz varsa, kullanıcıların sitenizi ziyaret etme olasılığı daha yüksektir. Belirli bir konu üzerinde yetki sahibi olmak ve ihtiyaçlarınıza tatmin edici sonuçlar ve içerik sağlamak da web sitenize olan güveninizi artırır. Bunun yanı sıra SEO optimizasyonu, özellikle e-ticaret web sitelerinde dönüşümleri artırmak ve tüketicileri satın almaya teşvik etmek için önemlidir. Doğru SEO çalışmasıyla, organik aramalara son derece duyarlı içerikler oluşturabilir, böylece sitenize gelen trafiği artırabilirsiniz. Web sitenize belirli bir miktarda trafik yönlendirmek, size daha güvenli dönüşümler elde etme şansı verir. Doğru SEO taktikleri ve stratejileri ile istediğiniz kitleyi web sitenize çekme fırsatına sahip olursunuz. Bu yüzden SEO çalışmalarına yatırım yapmanız önemlidir.

  Uluslararası SEO ajansı olarak, sürekli değişen içerik pazarlaması ve sayfa sıralamaları ile markanızı rekabetçi tutuyoruz. Hedef kitleniz için etkili ve kaliteli araştırmalar oluşturmaya devam edebilmeniz için SEO sektör analizi yapıyoruz. Bu araştırma sayesinde en son trendleri, ilgili haberleri ve sektör dinamiklerini takip etmeyi, çalışmalarımızı uyarlamayı ve daha kapsamlı ve zamanında bir yaklaşım kullanmayı amaçlıyoruz. Birçok farklı sektörden müşteri ile çalıştığımız için ise sağlık, bilişim, mimari, yeme-içme, hukuk, eğitim, astroloji, emlak, tatil, pazarlama ve ihracat sektörlerinde tecrübeliyiz.

  SEO hizmetleri, arama motorlarının ilk sayfasını veya ilk sırasını yükselterek web sitenizin ziyaretçilerini artırır, böylece satışlar ve kârların artmasını sağlar. Bununla birlikte tabii arama motorlarındaki görünürlüğünüzden ötürü marka bilinirliğine de aktif olarak katkı sağlamaktadır. İnternette görünürlüğünüzü artırmak marka bilinirliğinizi artırır. Böylece markanız hakkında tüketici görüşlerini etkileyerek daha fazla pazar payı elde edebilirsiniz. Kısaca bir SEO ajansı ile çalışmak size aşağıdakileri kazandırır:

  • Doğru hedef kitleye ulaşmak
  • Organik trafik
  • Hedef kitleyi besleme ve eğitme
  • Ciro artışı
  • Marka isminin hedef kitle tarafından tanınması

  Profesyonel bir SEO ajansı sunmuş olduğu hizmet çerçevesinde hiçbir zaman %100 garanti ile çalışamaz. Çünkü siz her ne kadar işinize gerekli ehemmiyeti gösterseniz de söz konusu Google olduğu zaman bazen işler sizin elinizde olmayabiliyor. Biz bu süreçte size şunun sözünü verebiliriz; markanızı büyütmek için azami özen, hassasiyet, özveri ve dikkatle çalışacağız. Uzun vadede tüm yenilikleri kullanarak markanızı en son dijital gelişmelere uyumlu hale getireceğiz. Web sitenizde yer alan her kusuru sürekli araştıracak ve onlara bir çözüm bulmaya gayret edeceğiz. Her zaman etkin rekabet analizini kesintisiz olarak gerçekleştirecek ve yeni anahtar kelimeler bulup bunları web siteniz için ilgili bölümlere entegre edeceğiz.

  Start typing and press Enter to search

  Call Now ButtonBizi Hemen Arayın