Profesyonel SEO Hizmeti

Rakiplerinize göre öncü olmak ve hedef kitlenizi üzerinde marka bilinirliği oluşturmak için vakit kaybetmeden Rayorca ile iletişime geçin! Profesyonel SEO hizmeti sunan ajansımız, web sitenizin trafiğini iyileştirmek için çalışır ve sizi daha yüksek sıralara çıkarır.

Formu Doldurun Sizi Arayalım

  SEO Hizmeti Kapsamında Neler Yapıyoruz?

  Teknik Analiz

  Sitenizdeki tüm sayfalar başarıyla taranamayabilir. Bu aşamada uyarıların ve ciddi hataların olduğu sayfa ya da sayfaları tespit ediyor ve optimizasyon sürecini başlatıyoruz. Bu süreçte düzenli olarak analizler yapıyor ve tespit edilen hataları gideriyoruz.

  Rekabet Analizi

  Rekabet analizi, rakipleri belirleme, iş ve pazarlama stratejilerini ölçmenin yanı sıra rakiplerinizin güçlü ve zayıf yönlerini anlama sürecidir. Bu süreçte bulunduğunuz sektördeki rakiplerinizi inceliyor ve ne yaptıklarını izliyoruz. Ardından rakiplerinizin güçlü ve zayıf yönlerini tespit edip bizim güçlü ve zayıf yönlerimizle kıyaslıyor ve ortaya bir analiz çıkartıyoruz.

  Keyword Araştırması

  Anahtar kelimeler, yapılan aramalarda görünürlük ile ilgilidir. Keyword araştırması, hedef anahtar kelimelerinizi bulmak ve araştırmak için SEO araçlarının kullanılması sürecini içerir. Bu süreçte sıralama aldığınız anahtar kelimeleri optimize ediyor ve yeni anahtar kelime araştırması yapıyoruz.

  On Page SEO

  On Page SEO, web sitenizin SERP'deki sıralamasını iyileştirmek için HTML, dahili bağlantılar, anahtar kelime yoğunluğu optimizasyonu ve yüksek kaliteli içerik yayınlamayı içerir. Bu aşamada web sitenizin her sayfasını en ince ayrıntısına kadar optimize ediyor ve arama motorları için uyumlu içeriklerle donatıyoruz. Bu sayede sıralamanızı iyileştiriyor ve sizi üst sıralara taşıyoruz.

  Off Page SEO

  Off Page SEO backlinkler, yerel SEO, PPC ve sosyal medya gibi harici kaynakları kullanarak arama motoru sıralamanızı iyileştirme sürecidir. Bu süreçte kaliteli backlinkler alarak web sitenizin SEO sıralamasını ve kalite puanını yükseltiyoruz.

  En İyi SEO Hizmeti Konusunda Neden Rayorca Tercih Ediliyor?

  SEO hizmeti uzun vadede marka bilinirliği ve ciro artırma konusunda en çok kullanılan yöntemlerden birisidir. Biz de bu konuda oldukça profesyonel ve yetkin bir ekiple sizlere destek veriyoruz. Web sitenizi arama motoru ile uyumlu hale getiriyor ve rekabette öne çıkmanızı sağlıyoruz.

  SEO Hizmeti İş Akış Süreci

  Rayorca ekibi olarak sadece SEO hizmeti sunmuyoruz! Bu hizmeti, çeşitli stratejiler geliştirme ve uygulamalar ile birleştirerek sizin çözüm ortağınız oluyoruz. Bu doğrultuda ekibimiz web sitenizin detaylarını titizlikle analiz eder. Bu analizin ardından uzun vadeli bir SEO hizmet stratejisi planlar ve harekete geçirir.

  Araştırma

  Bir SEO kampanyası başlatmadan önce, şirketinizi, web sitenizi, rakiplerinizi ve sektörünüzü araştırıyoruz. Web sitenizin SEO araçları üzerinden taramalarını gerçekleştiriyor ve düzeltilmesi gereken hataların neler olduğunu çıkarıyoruz.

  Anahtar Kelime Araştırması

  Anahtar kelime araştırma sürecimiz, SEO hizmetlerimizin merkezinde yer alır. Hedeflediğimiz belirli anahtar kelimeler, hedef kitlenizi tanımlamamıza ve sitenize trafik çekmemize yardımcı olur.

  Optimizasyon

  Google'ın kim olduğunuzu daha iyi anlamasına yardımcı olmak için web sitenizde optimizasyon işlemleri gerçekleştiriyoruz. Bu süreçte ajansımız, teknik SEO çalışmanızla da ilgilenerek web sitenizin kullanılabilirliğini, hızını ve işlevselliğini de artırıyor

  İçerik Hazırlama

  Firmanızın büyümesini desteklemek adına içerik iskeletleri oluşturuyor ve bu içerik iskeletine uygun olacak şekilde profesyonel ve kaliteli içerik sağlıyoruz.

  Test ve Raporlama

  Sitenize alakalı, organik arama trafiği sağlamak, SEO optimizasyon hizmetlerimizin sadece başlangıcıdır. Bu aşamada çalışmaları test ediyor, iyileştiriyor ve raporu size sunuyoruz.

  Markanızı Online Mecralarda Büyütmek İçin Tasarlanmış SEO Hizmeti

  Markanızı Online Mecralarda Büyütmek İçin Tasarlanmış SEO Hizmeti

  SEO hizmeti konusunda uzmanlaşmış ekip arkadaşlarımız Rayorca’da bir araya geldi ve tecrübelerini markanız için hayata geçirmeye hazır! Rayorca, işiniz için her alanda profesyoneller sağlar. Bu aşamada eksiksiz bir SEO hizmeti almak ve bu sürecin sağlıklı bir şekilde ilerlemesini sağlamak için Rayorca’yı tercih edebilirsiniz. Bu süreçte web sitenizi optimize ederek, web sitenizde yer alan hataları gideriyor ve daha hızlı bir şekilde üst sıralara çıkmanızı sağlıyoruz. Böylelikle online mecralarda daha kolay bir şekilde büyüyebilmenizin önünü açıyoruz!

  Trafik Artışlarını Gelire Çevirin

  Trafik Artışlarını Gelire Çevirin

  İnternette bilgi ve ürün aramak için kullanılan arama motorları, web sitelerinin en büyük ziyaretçi ve müşteri kaynağıdır. Müşterilerin web sitenizi arama sonuçlarının ilk sayfasında görmesi ve ziyaret etmesi, zaman içinde büyümenize neden olur. SEO hizmetlerimizin amacı, arama motorlarında üst sıralarda yer almak için alakalı anahtar kelimeler kullanmak ve bu kelimeler için arama trafiğinde en çok ziyaretçiyi çekmektir. Bu sayede sizler de trafik artışlarınızı gelire çevirebilirsiniz.

  SEO Hizmeti Almaya Şimdi Başlayın!

  SEO, arama motoru sıralamalarını iyileştirmek, web sitesi trafiğini artırmak ve arama motoru farkındalığını ve markalaşmayı artırmak için gereken teknik ve yaratıcı unsurları içerir. Bu unsurların farkında olarak markanız için çeşitli SEO çalışmaları gerçekleştiriyoruz. Çünkü web sitenizin hedef kitlenizin arama yaptığı kelimelerde üst sıralarda olması en işlek caddede bir dükkâna sahip olmanızdan daha faydalıdır. Eğer ki sizin de en işlek caddede bir dükkana sahip olmanın da ötesinde bir hedefiniz bulunuyorsa hemen SEO hizmetimiz için teklif alın!

  Satisfied Clients

  SEO Hizmeti ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular

  SEO, arama motoru optimizasyonuna odaklanan, web sitelerini ilgili anahtar kelimelere göre arama motorlarında, özellikle Google’da üst sıralarda sıralamaya ve daha fazla ziyaretçi çekmeye odaklanan bir dijital pazarlama stratejisidir. SEO çalışmaları kapsamında web sitenize gerekli optimizasyonlar uygulanır ve arama motorunun belirlediği kriterlere uygun hale getirilir. SEO çalışması kapsamında web sitesinin elde ettiği sıralama ne kadar yüksek olursa, işletmeniz arama motorlarında o kadar öne çıkar, trafik ve dönüşüm oranlarınız o kadar yüksek olur. Bu açıdan SEO hizmeti, Google başta olmak üzere tüm arama motorlarındaki görünümünü iyileştirmek için profesyonel SEO ajansları tarafından verilen bir hizmettir. Bu hizmetin bir parçası olarak, uzman bir ajans, markanızın konum ihtiyaçlarını belirlemek için uygun analizler yapar ve uygun prosedürler konusunda tavsiyelerde bulunurlar. Bu tavsiyenin bir sonucu olarak, web siteleri, hedeflenen anahtar kelimelerde en üst sıralarda yer almak için Google’ın algoritmalarına ve kullanıcı deneyimine uyum sağlar.

  SEO hizmeti, e-ticaret, kişisel veya kurumsal web sitelerinin Google ve diğer arama motorlarında arama sonuçlarında üst sıralarda yer almasını sağlamak için gerçekleştirilen kapsamlı teknik ve içerik odaklı bir hizmettir. SEO hizmetleri ile arama motorlarında üst sıralarda yer almak, şirketinizin bilinirliğini ve web sitenize gelen trafiği artırır. Bu hizmet, web sitesi analizi, rakip analizi, kısa kuyruklu ve uzun kuyruklu anahtar kelime analizi, içerik yönetimi, backlink araştırması, On-Page ve Off-Page SEO çalışmaları, site mimarisi optimizasyonu vb. gibi hizmetleri içerir.

  SEO hizmeti fiyatlandırma politikaları rekabet alanına, sunulan anahtar kelimelere, rakiplerin durumuna, web sitesinin mevcut yapısına ve şirketin ihtiyaçlarına göre değişiklik gösterebilir. Ayrıca Google standartlarına göre fiyat belirlemeden önce web sitesinin analiz edilmesi gerekir. Rayorca ajansında fiyatlandırmalar, analiz sonuçlarının şirkete sunulması ve şirketin o anki tercihlerine göre belirlenir. Bu nedenle standart bir fiyatlandırma politikası yoktur.

  • İşinizi ve hedeflerinizi anlamalı.
  • Hedefler konusunda dürüst ve gerçekçi olmalı.
  • Hizmete göre ayrılmış özel bir strateji sağlamalı.
  • Sağlam teknik uzmanlığa ve endüstri deneyimine sahip olmalı.
  • Sizinle olumlu ve şeffaf bir ilişki kurmalı.

  Rayorca ajansı olarak, web sitenizin arama motorlarında üst sıralarda yer alması için çalışıyoruz. Beraber çalıştığımız farklı sektörlerdeki markalar sayesinde ise birçok sektörde tecrübe edinmeyi başardık. Bu bağlamda bilişim, sağlık, gıda, astroloji, mimari, hukuk, pazarlama, tatil, eğitim, emlak ve ihracat sektörlerinde deneyimlerimiz bulunuyor.

  Pazarlama çabalarınızı uygulamak ve sürdürmekle ilgili tüm görevler dijital pazarlama ajansları tarafından gerçekleştirilir. Bu ajanslar, bir işletmenin genellikle kurum içi uzmanlığa sahip olmadığı tek bir çatı altında çok çeşitli pazarlama hizmetleri sunan bir kaynaktır. Ajansın çok sayıda müşteri hedefi vardır, ancak nihai hedef, ürününüzü ve hizmetinizi artırmanıza yardımcı olmaktır. Bu yüzden yapılan tüm çalışmaların, firmanıza olumlu getirileri olur.

  Dijital pazarlama araştırmalarında başarılı olmak için uygun adımların ve eylemlerin belirli bir sistem ve planda uygulanması gerekir. Özellikle SEO çalışmaları diğer uygulamalara göre daha dikkatli ve uzun süreli çalışmalardır. Bu çalışmalar arasında doğru altyapıyı oluşturmak, site kusurlarını ortadan kaldırmak ve yeni kelimelere erişmek için içerik planlama ve trafik artırıcı etkileşimler en önemli uygulamalardır. Başarılı bir SEO çalışması için ise en az 6 aylık titiz bir plan çok önemlidir. Bunun yanı sıra domain yaşı, anahtar kelime rekabeti, içerik türü ve içerik uzunluğu gibi unsurlarda Google’da daha iyi sıralamalarda görünmenizi etkiler. Sonuç olarak yapılan çalışmaların meyvelerini 6 ila 7. aydan sonra görmeye başlayabilirsiniz.

  Rekabetçi anahtar kelimelerde hedeflenen sıralamanın alınması adına Rayorca ekibi tarafından, SEO’yu kapsayan tüm çalışmalar titizlikle gerçekleştirilmektedir. Fakat şu da bilinmelidir ki rekabetin yüksek olduğu kelimelerde birinci sırada bulunan rakibi tahtından indirmek çok hızlı bir şekilde gerçekleştirilememektedir. Bunun için sabır gösterilmeli ve bıkmadan optimizasyonlar yapılmalıdır. Bu iki formüle uyulduktan sonra hedeflenen noktaya ulaşmak kolaylaşacaktır.

  Rayorca’nın sunduğu SEO hizmeti ile iş hedeflerinize ulaşmanız daha kolay olur. SEO hizmetlerimiz kapsamında, hedef kitlenizi, şirketinizi ve web sitenizi inceledikten sonra ihtiyacınız olan SEO stratejisini size gösteririz. Bu istenen anahtar kelime grubunda istenen konuma ulaşmanın bir yoludur. Ayrıca site içi ve site dışı SEO araştırmalarımız ile web sitenizin trafiğini artırırız. Kullanıcı merkezli web siteleri, bu trafik artışını müşterilere dönüştürmenize olanak tanır. Aynı zamanda hazırladığımız raporları kullanarak web sitenizin durumunu düzenli olarak takip edebilirsiniz. Bunun yanı sıra sürekli gelişen teknolojiye ayak uydurmak için mevcut algoritmalardaki değişiklikleri de takip etmekteyiz. Siz halihazırda var olan kendi işinizi de yürütmekten sorumlu olduğunuz için bunu takip etmekte zorlanabilirsiniz ancak SEO hizmetimizi tercih ederseniz biz bu saydığımız tüm detayları sizin yerinize uyguluyor olacağız.

  Yapılan araştırmalar, çoğu kullanıcının bir ürün veya hizmet satın almadan önce bu ürünü internette arattığını göstermiştir. Bu nedenle dijital dünyada rekabet etmek isteyen her işletme için SEO çalışması gereklidir. Çünkü bu çalışmalar sayesinde organik bir şekilde ödeme gerçekleştirmeden firmalar yeni müşteriler edinmektedir. Doğru SEO hizmeti ile firmanız dijital dünyada ilgili arama terimlerinde üst sıralarda yer alabilir ve potansiyel müşterilerinize ulaşıp işinizi büyütmeniz kolaylaşabilir. Google ve diğer tüm arama motorları size en alakalı sayfaları sunmaya çalışır. Sonuç olarak SEO, dijital dünyada öne çıkmaya devam etmek isteyen şirketler için önemli ve gereklidir.

  Dijital dünyadaki en büyük yatırımınız web sitenizdir. Bu yüzden SEO, gelecekteki tüm pazarlama çalışmaları için en gerekli hizmetlerden biridir. SEO çalışmalarının temel amacı, web sitenizin arama motoru sonuç sayfalarında ve ilgili diğer dijital mecralarda görünürlüğünü artırmaktır. Geliştirilmiş görünürlük, web sitenizi aramanızın en üstüne yerleştirerek marka bilinirliğini artırabilir ve sektördeki potansiyel müşterilerle etkileşim kurabilir. Artan ziyaretçi trafiği, işletmelere yüksek kâr elde etme fırsatı verir. Ayrıca Google SERP sayfasındaki sıralamanız ne kadar yüksek olursa, ziyaretçilerin gözünde o kadar güvenilir olursunuz. Çünkü Google’ın algoritmaları göz önüne alındığında, ziyaretçilerdeki algınız giderek daha değerli hale gelir. SEO hizmetlerinden bazıları, site mimarisini veya altyapısını iyileştirmeyi içerir. Site altyapınızı SEO perspektifinden organize etmek size faydalı bir yatırım getirisi sağlar. Bu sayede daha iyi arama motoru sıralamaları elde edersiniz. Web sitenizin kullanılabilirliğini geliştirmek için kullanabileceğiniz kullanıcı deneyimi veri kümeleri de oluşturabilirsiniz. Arama motorları genellikle kullanıcılara en iyi deneyimi sağlayan web sitelerini öne çıkarır. Bu yüzden SEO hizmetine ihtiyacınız vardır.

  Başarılı bir SEO çalışmasının en önemli yönlerinden biri, sonuçları değerlendirmek ve çalışmaları yeni SEO trendlerine, Google algoritma güncellemelerine ve yeni fırsatlara uyarlamaktır. Bu yüzden verilerin sonuçlara nasıl katkıda bulunduğunu görebilmeniz için performansı, gözlemleri ve gelecek aylara ilişkin planları detaylandıran aylık raporlar sunulur. Çünkü şeffaflık, SEO hizmetinin büyük bir parçasıdır. Bunun bilincinde bir ekip olarak raporlarımızı hem çalışmaya başlamadan önce web sitenizin durumunu hem de her ayın sonunda o ay hangi işlemleri yaptığımızı bildirecek şekilde size sunuyoruz.

  • Esneklik: Dijital dünya sürekli gelişir ve en iyi dijital pazarlamacılar değişen medyaya, kanallara, araçlara, algoritmalara ve yazılımlara hızla uyum sağlayabilirler.
  • İş birliği ve Takım Çalışması: Pazarlama, işletmelerin hedeflerine ulaşmalarına ve karlarını artırmalarına yardımcı olmakla ilgilidir. Bu nedenle, dijital pazarlamacıların şirket içindeki tüm ekiplerin başarısını desteklemesi önemlidir.
  • Güvenilirlik ve Odaklanma: Sosyal medya gibi alanlarda hedeflere ulaşmak veya başarılı bir içerik pazarlama stratejisi geliştirmek isteniyorsa, bunları yakından takip edebilmek gerekir.
  • Analitik Düşünme ve Karar Verme: Dijital pazarlama, analiz edilen verilerden sonuçlar üreterek bir strateji oluşturmayı içerir. Bu nedenle, kapsamlı bir süreç oluşturmak için verileri analiz edebilmek önemlidir.
  • Girişimcilik: Stratejileri kontrol etmek, bir dijital pazarlamacının en önemli becerilerinden biridir. Kariyerlerinin çoğu, sürekli değişen dijital dünyaya uyum sağlamayı içerdiğinden, dijital pazarlamacılar sürekli olarak yeni beceriler öğrenir ve sorunlar ortaya çıktığında dijital pazarlama stratejilerini günceller.

  Siteler için yapılan SEO çalışması, anahtar kelimelere, rakiplere, şirketin faaliyet alanlarına ve sitenin fiziksel doğasına bağlıdır. Ancak bu süre genellikle 6 ila 12 aydır. Ancak SEO çalışmalarından elde ettiğiniz sonuçların kalıcı olması için bu çalışmaları düzenli olarak gerçekleştirmeniz önemlidir. Bilindiği gibi Google başta olmak üzere tüm arama motoru algoritmaları sürekli değişen ve güncellenen yapılara ve algoritmalara sahiptir. Ayrıca rakiplerinizin SEO çalışmaları, web sitenizin sıralamasını belirleyen diğer faktörlerden biridir. Bu nedenle, web siteniz için düzenli olarak SEO hizmeti almalısınız.

  Web sitenizin altyapısı hazır bir altyapı olması halinde herhangi bir yazılımcıya ihtiyaç duymadan tüm gereklilikleri sağlayabiliyoruz. Fakat web sitenizin altyapısı özel bir altyapı olması halinde teknik tarafta yapmaya planladığımız düzenlemeler için yazılım ekibiniz ile birlikte iş birliği yapıyoruz.

  • Google Ads
  • Facebook Business Manager
  • LinkedIn Ads
  • Twitter Ads
  • Tiktok Ads
  • Criteo

  SEO çalışmalarının başarısı, sadece birlikte çalışan SEO ajansının performansı ile ölçülmemelidir. SEO hizmeti veren ajansımızın sorumluluğu, var olan sorunun nasıl çözüleceği hakkında bilgi vermek ve rakip analizini göz önüne alarak bir strateji geliştirmektir. Yapılan SEO çalışmalarımızda başarıyı garanti versek de Google ve diğer arama motorlarında ilk sıralarda çıkmanız domain yaşı, domain tescil süresi, domain geçmişi, algoritma güncellemeleri gibi birden fazla sunulan hizmetten bağımsız faktörlere de bağlıdır. Ayrıca SEO çalışmaları uzun vadeli bir süreçtir. Web sitelerini SEO’ya hazır hale getirmek için yapılan çalışmaların hemen sonuç vermesi beklenemez. SEO uzmanlarımızın çalışmaları, beklenen sonuçlara kısa sürede ulaşmayı amaçlamaktadır. Web sitenizin arama motorlarında üst sıralarda çıkması, hedef kitlenize ulaşması ve marka bilinirliğinizi artırması için en az 12 ay SEO hizmeti almak gerekir. Bu sayede başarıya ulaşmak daha mümkün bir hale gelir.

  • Genel Web Sitesi Trafiği
  • Kaynağa Göre Trafik
  • Yeni Ziyaretçiler ve Geri Dönen Ziyaretçiler
  • Oturumlar
  • Ortalama Oturum Süresi
  • Sayfa Görünümleri
  • En Çok Ziyaret Edilen Sayfalar
  • Çıkış Oranı
  • Hemen Çıkma Oranı
  • Dönüşüm Oranı
  • İzlenimler
  • Tıklama Oranı

  Start typing and press Enter to search

  Call Now ButtonBizi Hemen Arayın